Marcika 12

 • Powierzchnia

  3750 m2

 • Kondygnacje

  5 naziemnych

 • Miejsca parkingowe

  64 miejsca postojowe

 • Rok budowy

  2016

Opis nieruchomości:

Wysokiej klasy obiekt biurowo-handlowy zlokalizowany w południowej części Krakowa, w dzielnicy Podgórze, przy ul. Marcika 12. Budynek posiada 3750 m2 powierzchni z tego 3510 m2 nowoczesnej powierzchni biurowej i usługowej do sprzedaży. Obiekt zaprojektowany w sposób umożliwiający wydzielenie i zaaranżowanie przestrzeni spełniającej oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nieruchomość może poszczycić się oryginalną architekturą oraz wykończeniem materiałami najwyższej jakości. Posiada 6 kondygnacji, w tym jedną podziemną. W eleganckim lobby zlokalizowana będzie recepcja. Wnętrze budynku zostało zaprojektowane tak, aby stworzyć przestronne i funkcjonalne rozkłady pięter, każde o powierzchni 760 metrów kwadratowych, przy jednoczesnym zapewnieniu maksymalnego komfortu pracy. Budynek wyposażony będzie w klimatyzację i system ogrzewania VRV, wentylację mechaniczną, posadzki systemowe podniesione, nowoczesną windę osobową, całodobową ochronę, instalację przeciw pożarową, oraz światłowodowe łącze.

Lokalizacja:

Lokale biurowo-usługowe w nowo powstającym biurowcu w pobliżu ul. Marcika12. Budynek znajduje się w dzielnicy Podgórze- Łagiewniki- Borek Falęcki.

Świetna lokalizacja jest największym atutem biurowca. Usytuowanie przy głównych arteriach komunikacyjnych miasta Krakowa, zapewnia najemcom dogodny i sprawny dojazd zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Przejazd do centrum miasta zajmuje nie więcej niż 10 minut, zaś na lotnisko Kraków – Balice ok. 20 minut.

Konstrukcja, wyposażenie i wykończenie- stan deweloperski:

Konstrukcja słupowo żelbetowa, umożliwiająca swobodną aranżację powierzchni przeznaczonej do sprzedaży.

Płyta fundamentowa z betonu wodoszczelnego.

W części podziemnego garażu została zastosowana izolacja wodna i termiczna.

Elewacja budynku jako przeszklona fasada ze wstawkami płyt elewacyjnych z alucobondu, szyby bezpieczne, stolarka trójszybowa dwukomorowa.

Komunikacja miedzy kondygnacjami zapewniona jest nowoczesną windą firmy ThyssenKrupp o udźwigu 1000kg, 13 osób oraz przeszkloną klatką schodową przystosowaną do. Klatka schodowa całkowicie wykończona wraz z korytarzami ogólnodostępnymi na każdej kondygnacji.

Obiekt wyposażony w wysokiej klasy system klimatyzacji i ogrzewania VRV z odzyskiem ciepła HR japonskiej firmy Daikin.

Obiekt wyposażony w system mechaniczny wentylacji nawiewno, wywiewnej VTS.

Obiekt wyposażony jest w kompletną instalację elektryczną zasilaną z własnej stacji transormatorowej o przydziale mocy 250KW ( doprowadzoną do skrzynek bezpiecznikowych danego lokalu), wodociągową, kanalizacyjną, gazową, przeciw pożarową, oddymiającą, światłowodową.

przestronny hol główny i recepcja wykończony płytami gresowymi wysokiej jakości.

tynki wewnętrzne z gładziami gotowe do malowania wraz z wykonaniem ścian KG w systemie akustycznym wydzielających lokale.

na każdej kondygnacji w częsciach wspólnych sanitariaty i zaplecza socjalne komletnie wyposażone w biały montaż. Istnieje możliwość wykonania własnej wewnętrznej instalacji wodno sanitarnej w lokalu.

 

 

GARAŻ PODZIEMNY:

43 miejsca postojowe przeznaczone dla właścicieli obiektu do sprzedaży lub wynajmu. Komunikacja miedzy garażem a kondygnacjami naziemnymi poprzez windę osobową i klatkę schodową. W części boksów garażowych przewidziano dodatkową powierzchnie na rowery. Automatyczna brama wjazdowa ( możliwość sterowania z telefonu komórkowego). Mechaniczna wentylacja.

 

INWESTYCJA ZAKOŃCZONA

 

Kondygnacja-101234
Powierzchnia całkowita1200 m2639 m2737,28 m2737,28 m2737,28 m2737,28 m2
Przeznaczenie podstawowegarażhandlowo - usługowebiurowebiurowebiurowebiurowe
Pobierz rzutpobranepobranepobranepobranepobranepobrane